E-R: 9.00-20.00; L: 10.00-15.00; P: SULETUD

Laserepilatsioon (dioodlaseriga)

Laserepilatsioon on muutumas üha populaarsemaks, kuna see võimaldab naisel juba mõne protseduuri järgselt vabaneda igaveseks liigsetest karvadest.

Mittevajalike karvade eemaldamiseks mistahes kehaosalt loodi dioodlaser, mis võimaldab läbi viia invasiivitut valgusteraapiat.

UUDIS!!! Viimase põlvkonna dioodlaser karvade kiire eemaldamise funktsiooniga (fast hair remove)!!!

Dioodlaser – kõige kaasaegsem laserepilatsiooni seade. Selleni olid välja töötatud ja välja selgitatud mitu tüüpi seadet karvade eemaldamiseks valguse abil:

  • I põlvkond – rubiinlaser
  • II põlvkond – aleksandriitlaser
  • III põlvkond – intensiivse pulseeriva kiirguse allikas
  • IV põlvkond – dioodlaser

Tänase päeva seisuga on selline laser kõige efektiivsemaks ja ohutumaks laseriks terves maailmas.

Laserepilatsioon dioodlaseril – kuldne standard epilatsioonis!

Kliiniliste katsetuste tulemusel oli tõestatud, et dioodlaseri efektiivsus on mitu korda kõrgem, kui kõikidel varasematel laseritüüpidel. Dioodlaseri kasutamine tähendab, et epilatsiooni läbiviimiseks läheb vaja vähem protseduure, nad on soodsamad, karvade kasv protseduuride vahel aeglustub pikemaks ajaks.

Dioodlaser on ainus kõikidest laseritest, mida on lubatud kasutada päevitunud nahal!

MEETODI OLEMUS — seisneb selles, et karvade eemaldamine toimub laserenergia mõjutuse vahendusel karvakasvu eest vastutavatele struktuuridele. Laseri poolt väljutatav energia on piisavalt suur, et tungida kuni juukse sibula – folliikulini, kuid seejuures ei vigasta ta ümbritsevaid kudesid, kuna laseri safiirist optika väldib termilist mõju nahale, mis teebki protseduuri absoluutselt valutuks.

PROTSEDUURIDE ARV — on individuaalne ja sõltub juuste värvist ja nende kasvu intensiivsusest, nahatüübist ja epilatsiooni alast. Tulemused on seda paremad, mida tumedamad on juuksed ja heledam nahk, kuid viimase põlvkonna hulka kuuluvad laserid – dioodlaserid on varustatud arvutisüsteemiga, mis võimaldab reguleerida laserenergiat sõltuvalt juuste värvist ja nahakattest, millega saavutatakse protseduuri suurem efektiivsus ja ohutus. Protseduuri kordamise vajaduse peamine põhjus aga seisneb selles, et juus läbib oma arengus kolm põhietappi. Faktiliselt asub pinnal üheaegselt vaid 1/3 reaalselt eksisteerivatest juustest. Ülejäänud kas siis veel kavatsevad kasvada või siis plaanivad lahkuda oma kohalt, vabastades tee uutele juustele. Juukse sibula võib hävitada vaid ühes määratud faasis. Just seetõttu, et vabaneda kõikidest karvadest valitud alal, tuleb protseduuri korrata mitu korda. Ühe protseduuri ajal hävitatakse umbes 80 % kasvufaasis olevatest karvadest. Kuna 15-20 % sibulatest ei asu kasvufaasis ning ei ole laset sihikuks, on selliste „suikuvate“ sibulate jaoks vajalikud edasised protseduurid 1,5 kuulise vaheajaga. Epilatsiooni üldkuur koosneb keskmiselt 4-8 protseduurist.

Laserepilatsiooni protseduuride läbiviimise kord

Enne protseduuri läbiviimist on vaja töödeldaval nahapinnal eemaldada kõik arvad. Seda võib teha tavaraseerimisega või siis depilaatorkreemi kasutamisega.

Tähelepanu! Juukse sibulat vigastavaid karvade eemaldamise protseduure, selliseid kui vahaepilatsioon ja olmeepilaatoreid kasutada ei tohi!

Laserepilatsiooni protseduuri ajal teostatakse naha tugevat jahutamist laseri safiirist otsikuga.

Laserepilatsiooni läbiviimise ajale mõjub naha töödeldava ala suurus, varem võttis protseduur aega 10-15 minutist (ülahuule või lõua tsoon) 1,5-3 tunnini (jalad kogu pikkuses), siis tänu uusimale funktsioonile (FAST HAIR REMOVE), on protseduuri läbiviimise aeg oluliselt alanenud. Nüüd võtab jalgade kogu pinna töötlemine aega 40 kuni 60 minutit. Kui enne protseduuri tehakse anesteesia, suureneb protseduuri läbiviimise aeg 20 minuti võrra.

Laserepilatsioonijärgne taastusperiood

Enamikel juhtudest ei nõua laserepilatsioon spetsiaalset taastusperioodi. Eriti tundlikes kohtades võib peale laserepilatsiooni seanssi tekkida nahapunetus, mis möödub ühe päeva jooksu.

  • Peale epilatsiooniseanssi soovitatakse vältida otseseid päiksekiiri epileeritud alale 7-10 päeva jooksul.
  • Kui teete protseduuri aktiivse päikse ajal, kandke peale kindlasti kõrge kaitseastmega päiksekaitsekreem (vähemalt 35 SPF).
  • 3 päeva peale protseduuri ei tohi võtta kuuma vanni;
  • 3 päeva peale protseduuri ei tohi käia saunas;
  • 3 päeva peale protseduuri ei tohi epilatsiooniala hõõruda piiritust sisaldavate vahenditega.

Käesoleval ajal annab lasertehnikas olev tehnoloogiline protsess võimaluse säästlikult eemaldada karvu valguse abil. Näol, seljal, jalgadel, bikiini alas ja mistahes muus kehaosas eemaldab dioodlaser ohutult ja efektiivselt soovimatud karvad. Miljonite meeste ja naiste jaoks, kes kannatavad liigsete karvade tõttu, on laserepilatsioon – unistuse täitumine.

Kuidas laser kõrvaldab karvad?

Dioodlaser kasutab monokromaatilist valgust inimese kehal olevate soovimatute karvade eemaldamiseks ja nende kasvu aeglustamiseks. Laservalguse sähvatused tungivad nahka rangelt määratud sügavusele ja vigastavad juukse folliikuleid. Dioodlaseri abil võib eemaldada mistahes struktuuriga, värvusega ja paksusega juukseid, väljaarvatud udemeid, väga heledaid või väga halle juukseid.

NÄIDUSTUSED LASEREPILATSIOONILE:
  • Soovimatud karvad kehal ja näol;
  • karvade sissekasvamine;
  • ärritus peale raseerimist;
  • mustad punktid kehal peale raseerimist.
Laserepilatsiooni protseduuri tulemus

Pehme nahk kogu keha töödeldud pinnal. Kuna laser vigastab vaid juuste aktiivse kasvutsükli staadiumis olevat juuksesibula struktuuri, läheb karvade täielikuks eemaldamiseks vaja 4-8 seanssi 1,5-2 kuulise vaheajaga.

Laserepilatsiooni protseduuri valulikkus

Dioodlaser teeb epilatsiooni praktiliselt valutuks. Keha tundlikes piirkondades, näiteks, kaenlaalustes, võib tunda kerget torkimist. Eriti tundlikes tsoonides – bikiini alas, on võimalikud ebameeldivad tunnetused, seetõttu pakutakse patsientidele kohalikku tuimestust spetsiaalse kreemi abil.

Laserepilatsiooni kaasuvad nähud ja riskid

Enamikel juhtudest ei kutsu laserepilatsioon esile mingeid kaasuvaid nähte. Mõnedel patsientidel võib protseduuri läbiviimisel eriti tundlikes alades esineda punetus, mis mööduvad mõne minuti kuni mõne tunni möödudes, samuti ajutine hüpo- ja hüperpigmentatsioon.

LASEREPILATSIOONI VASTUNÄIDUSTUSED:
  • Dekompensatsiooni seisundis diabeet ;
  • naha somaatilised haigused;
  • rasedus;
  • onkoloogilised haigused.

Kuna laserepilatsiooni põhimõte seisneb juustes sisalduva tumeda pigmendi mõjutuses, laser ei anna võimalust eemaldada udemeid ja halle juukseid.

Laser on absoluutselt kahjutu. Tungib 4 mm võrra nahka ja hajub. Mõjutab vaid juuksesibulat.